Karadayı 65.Bölüm

Karadayı 65.Bölüm

“KARADAYI” Her Pazartesi akşamı saat 20.00’de Atv’de…
Turgut’un ölümüyle Nazif Kara’nın kurtuluşuna giden kapılar kapanmıştır. http://youtu.be/V44pr83hQOk Mahir ve Feride’nin tek umudu savcının odasındaki ifade ve delildir. Adliyeye gittiklerinde ne ifadeyi ne de delili bulabilirler. Mahir’in eli kolu bağlanır babası için yapabileceği bir şey kalmamıştır,http://youtu.be/6XvniGYw1VQ Mahir’i ayakta tutan tek şey Feride’nin ona olan inancı ve sevdasıdır.

Nazif Kara’nın özgürlüğü yeniden Feride’nin iki dudağı arasındadır. Feride Sinan’ın koşulunu kabul eder ama Mahir, bu kez Feride’nin kendisini feda etmesine engel olacaktır.

Nazif’in idam kararının onanması ailede büyük sarsıntıya neden olur. Babasının asılacağını öğrenen Orhan ise buz gibi koğuşta katıksız ve umutsuz kalmıştır. Babasını görmek yanında olmak ister ama izin çıkmaz. Orhan her şeye herkese sonsuz öfke duymaktadır, üstelik kendisini koruyan mahkumların haksız yere cezalandırıldıklarını düşünmektedir. Ağa olarak gidişata dur demesi gerektiğini düşünür ve hapishane müdürünü dize getirmeye karar verir.
Ayten Necdet’in getirdiği müjdeyle mutluluktan uçar. Namusunu elinden alan Turgut öldürülmüştür. Kendisi için Turgut’u öldüren Necdet’e minnet duymaktadır. İlk defa Necdet’e kendi isteğiyle yakınlaşır. Ayten ve Necdet hayatlarının en mutlu günlerini yaşarlarken Süeda bu gidişata dur deme kararı verir.